HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


YANGIN SÖNDÜRME FİRMASI OLARAK

Yangından Korunma danışmanı
Yangından Korunma Sistemi Tedarikçi Hizmetleri ile

Ücretsiz Servisimizle, Yangın Söndürme Sistemleri ve Yangın Söndürme Cihazlarının Periyodik Bakım ve Kontrolleri Yangın Algılama, Duman Dedektörleri, Beam Işın, Isı Dedektörleri, Yangın Dolabı Hattı Hidrofor Grubu Bakımları ve Kontrolleri Düzenli Olarak Firmamız Tarafından Yapılmaktadır. Firmamız Yangın Algılama Sistemleri, Kurulumları YangınbKapısı Montajı,Yangın Dolabı Montajı ve Kurulumları,Yangın Merdiveni, Sprinkler Söndürme Sistemleri, Kurulum Montajı Satışı,YANGIN SÖNDÜRME-SİSTEMLERİ ,MONTAJ ve KURULUM,YANGIN SÖNDÜRME TÜPÜ VE CİHAZLARI DOLUM BAKIM SATIŞI YANGIN SÖNDÜRME EKİPMANLARI MEKANİK TESİSAT PROJELENDİRME YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ TATBİKATI HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.

Yangın Söndürme Ürünleri ve Hizmetleri
Yangın Söndürme Sistemleri,Yangın Algılama Sistemleri,Yangın algılama Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Beam Işın Dedektörü,Yangın Alarm Uyarı Sistemleri, Yangın Dolabı, Yangın Kapısı, Yangın Merdiveni, Yangın Hidroforu, Yangın Algılama Projeleri, Yangın Tüpü Dolumu, Satışı ve Kontrolleri, Yangın Söndürme Cihazları Bakımı,Yangın Tesisatı, Yangın Dolabı hattı, Sprink Sistemleri, Hidrofor Gurubu, Elektrik Panosu Söndürme Sistemi,Davlumbaz Söndürme Sistemi,Yangın Eğitimi,Yangın Tatbikatı, Röleve Projesi,, Yangın Söndürme EekipmanlarıYangın Hortumu,Yangın Hortum Makarası,Seyyar Arabalı Hortum Makarası,Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürme cihazı,KKT Yangın Söndürücüler,Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürücü, Köpüklü Yangın Söndürme Tüpleri, Yangın Söndürme Cihazları Çeşitleri,Yangın Söndürme Güvenlik Sistemleri, Kurulum ,Montaj,Bakım,Onarım,Satışı ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri projelendirme keşif Uygulama ve raporlama HİZMETLERİ ücretsiz servisiyle uzman kadrosuyla herzaman yanınızda ve hizmetinizdedir.

BİNA VE İŞ YERLERİNİN YANGINDAN KORUNMASI YANGIN ÖNLEMLERİ VE TEDBİRLERİN ALINMASI KEŞİF PROJELENDİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ /VATAN GRUP

Yangın Söndürme Sistemleri-Yangın Algılama-Yangın Tesisatı-Yangın Dolabı-Kapıları- Yangın Söndürme Ekipmanları-Yangın Söndürme Cihazları-VATAN GRUP YANGIN SÖNDÜRME LTD.ŞTİ.
TÜRKİYE BİNALARIN YANGINDAN KORUNMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

Bakanlar Kurulunun 27.11.2007 gün ve 2007/12937 sayılı kararı ile resmi gazetenin 19.12.2007 gün ve 26735 sayılı sayısında yayınlanan “Binaların yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’’ ve Bakanlar Kurulunun kararı ile resmi gazetenin 9.09.2009 gün ve 27344 sayılı ve 9.07.2015 gün ve 7401 sayılı resmi gazetelerde yayınlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” hükümleri...


Mevcut Bina;           09.09.2009 Tarihinden önce yapı ruhsatı alan binalardır.

Yeni Bina;                 09.09.2009 Tarihinden sonra yapı ruhsatı alan binalardır.

Tarihi Bina;           Bu Yönetmeliğin uygulanmasında 21/7/1983 tarihli ve 2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamında korunması gerekli kültür varlığı olarak tescil edilen yapılar tarihi yapı olarak kabul edilir.


Mevcut, yeni veya tarihi binaların yapımında yangın önlemleri ile ilgili Türkiye Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmeliğin 5. ve 6. maddelerinde ilkeler, görev, yetki ve sorumlulukları belirtilmektedir.


Fabrika, sanayi tesisi, otel, özel okul, özel hastane, akaryakıt istasyonu, depo, ticari alanlar, yüksek tehlikeli yerler, alışveriş merkezleri, sağlık tesisleri, düğün salonu, toplanma amaçlı vb. kullanım amaçlı yerler; proje ve yapım aşamasında Türkiye Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmeliğe uygun yapılmadığı taktirde işletme ruhsatı aşamasında yapılan denetlemede telafisi çok zor olan kırma ve dökme şeklinde tadilatlar, alınamayan onaydan dolayı yaşanan zaman kaybı ile oluşan maddi zararların önüne geçmek veya minimum seviyeye indirmek amacıyla işletmeye veya binaya özel yerinde Yangın Önlem Temel Eğitimi (proje, tespit ve kontrol) verilmektedir.


Yangında hareket tarzı ve müdahale ile ilgili Yangına Müdahale Temel Eğitimi de verilmektedir.